Cīņā netiek mainīta Olimpiskā kvalifikācija un turnīru norises vietas

LETA
21:20, 2. maijs 0

Brīvajā cīņā un grieķu - romiešu cīņā netiek mainīta Tokijas Olimpisko spēļu kvalifikācija un atlases turnīru norises vietas, ziņo Starptautiskā Cīņas sporta federācija (UWW).

Šobrīd katrā kategorijā ir izcīnītas astoņas jeb tieši puse no paredzētajām ceļazīmēm - sešas pagājušā gada pasaules čempionātā un divas Panamerikas kvalifikācijas turnīrā.

Šajā pavasarī bija jānotiek Eiropas, Āzijas un Āfrikas un Okeānijas, kā arī pasaules kvalifikācijas turnīriem, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tie pārcelti uz nākamo gadu.

"Princips un noteikumi paliek tie paši. Maroka, Ungārija un Ķīna rīkos kontinentālos kvalifikācijas turnīrus, bet Bulgārijā notiks pasaules atlases turnīrs," teikts UWW paziņojumā.

Eiropas cīkstoņi par divām ceļazīmēm katrā kategorijā cīnīsies nākamā gada martā Budapeštā, bet aprīlī pasaules kvalifikācijā Sofijā tiks dalītas vēl divas ceļazīmes.

2016.gada Olimpiskajās spēlēs no Latvijas cīkstoņiem piedalījās tikai Anastasija Grigorjeva.

Grigorjeva janvāra vidū nepārvarēja ceturtdaļfinālu turnīrā, kurā tika krāti punkti cīņā par augstāku pozīciju starp izsētajiem sportistiem Tokijas Olimpiskajās spēlēs.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem