Organizatori: Sacensību arēnas atliktajām Tokijas Olimpiskajām spēlēm rezervētas

LETA
23:43, 17. jūlijs 0

Koronavīrusa dēļ atlikto Tokijas Olimpisko spēļu organizatori rezervējuši arēnas visiem spēļu pasākumiem, kas paredzēti nākamajā vasarā, novēršot ievērojamu pasākuma norises šķērsli, piektdien paziņoja organizatori.

Kompensāciju izmaksas biļešu īpašniekiem, kuri nevarēs apmeklēt atliktās spēles, sāksies 2020.gada beigās, piebilda organizatori.

Tokijas spēļu organizatori piektdien ziņoja par progresu tiešsaistes tikšanās laikā ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK), apstiprinot, ka atliktajās spēlēs tiks izmantotas visas sākotnēji pasākumam paredzētās vietas.

Arī 2021.gada notikumu grafiks lielākoties būs tāds pats kā oriģinālajā kalendārā, izņemot nelielas izmaiņas, kas veiktas loģistikas apsvērumu dēļ, sacīja Tokijas spēļu piegādes vadītājs Hidemasa Nakamura.

"Joprojām ir jāstrādā, bet mēs esam sasnieguši būtisku atskaites punktu," Tokijā pirms SOK sanāksmes pavēstīja Nakamura.

Ņemot vērā jauno grafiku, sportisti tagad var sākt plānveidīgi gatavoties spēlēm, kuru atklāšana notiks 2021.gada 23.jūlijā, sacīja spēļu sporta direktors Kodži Murofuši.

"Tagad sportisti, kuru mērķis ir piedalīties Tokijas spēlēs, var izvirzīt konkrētus mērķus, kā strādāt," viņš piebilda.

Spēļu bezprecedenta kavēšanās ir radījusi lielas loģistikas galvassāpes, un atlikšanas galīgais rēķins joprojām ir neskaidrs.

Nakamura paskaidroja, ka organizatori turpina diskusijas par to, kur samazināt izmaksas, piebilstot, ka izmaiņas "atklāšanas un noslēguma ceremonijās arī tiek izskatītas".

Starp neskaitāmajām papildu izmaksām, kas vēl jāatrisina, būs kompensācijas uzņēmumiem, kuriem ir atceltas rezervācijas Olimpiskajās arēnās, lai dotu iespēju īstenot pārplānotos pasākumus.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem