Olimpieši

izvēlēties spēles
izvēlēties spēles

Olimpieši

Basketbols 3x3

Agnis Čavars

Treneris: Raimonds Feldmanis / Dāvis Feikners

Edgars Krūmiņš

Treneris: Raimonds Feldmanis / Dāvis Feikners

Kārlis Pauls Lasmanis

Treneris: Raimonds Feldmanis / Dāvis Feikners

Nauris Miezis

Treneris: Raimonds Feldmanis / Dāvis Feikners

Brīvā cīņa

Anastasija Grigorjeva

Treneris: Armands Zvirbulis

Sparinga partneris: Ivars Drupa

Džudo

Jevgenijs Borodavko

Treneris: Vladimirs Grill

Sparinga partneris: Aleksejs Zarudņevs

Jātnieku sports

Kristaps Neretnieks

Šķēršļu pārvarēšana (konkūrs) Individuālās sacensības

Treneris: Edgars Miskarovs

Grūms: Anita Žarinova

Veterinārārsts: Nauris Laizāns

Kanoe/smaiļošana

Roberts Akmens

K-1 200m

Treneris: Aleksandrs Timoškevičs

Karatē

Kalvis Kalniņš

Treneris: Rolands Družoks

Sparinga partneris: Ruslans Sadikovs

Modernā pieccīņa

Pāvels Švecovs

Individuālās sacensības

Treneris: Mihails Jefremenko

Peldēšana

Ieva Maļuka

100 m, 200 m brīvais stils

Treneris: Jūlija Kuzmina

Daniils Bobrovs

200 m brass

Treneris: Germans Jakubovskis

Pludmales volejbols

Tīna Laura Graudiņa

Treneris: Gustavo Rocha

Anastasija Kravčenoka

Treneris: Gustavo Rocha

Mārtiņš Pļaviņš

Treneris: Genādijs Samoilovs

Edgars Točs

Treneris: Genādijs Samoilovs

Riteņbraukšana

Helvijs Babris

BMX individuālās sacensības

Treneris: Miks Puķītis

Mehāniķis: Gundars Osis

Vineta Pētersone

BMX individuālās sacensības

Treneris: Ģirts Kārtiņš

Mehāniķis: Gundars Osis

Krists Neilands

Šosejas riteņbraukšana grupas baruciens

Treneris: Toms Flaksis

Mehāniķis: Kristaps Osis

Toms Skujiņš

Šosejas riteņbraukšana individuālais un grupas brauciens

Treneris: Toms Flaksis

Mehāniķis: Kristaps Osis

Šaušana

Agate Rašmane

25 m šaušana ar pistoli

Treneris: Vilnis Celmiņš

Svarcelšana

Artūrs Plēsnieks

Vīriešiem 109 kg

Treneris: Eduards Andruškevičs / Viktors Ščerbatihs

Ritvars Suharevs

Vīriešiem 81 kg

Treneris: Eduards Andruškevičs / Viktors Ščerbatihs

Teniss

Jeļena Ostapenko

Vienspēles un dubultspēles

Treneris: Jeļena Jakovļeva

Anastasija Sevastova

Vienspēles un dubultspēles

Treneris: Ronnie Schmidt

Vieglatlētika

Arnis Rumbenieks

50 km soļošana

Treneris: Aivars Rumbenieks

Ruslans Smolonskis

50 km soļošana

Treneris: Modris Liepiņš

Līga Velvere

800 m

Treneris: Juris Beļinskis

Gatis Čakšs

Šķēpmešana

Treneris: Andrejs Vaivads

Anete Kociņa

Šķēpmešana

Treneris: Valentīna Eiduka

Līna Mūze

Šķēpmešana

Treneris: Kimmo Kinnunen

Madara Palameika

Šķēpmešana

Treneris: Gints Palameiks

Laura Igaune

Vesera mešana

Treneris: Nolan James Hill