Latvijas riteņbraucēja Veronika Monika Stūriška ceturtdien Parīzes olimpisko spēļu BMX sacensību triju ceturtdaļfināla braucienu summā ieņēma 18.vietu un par pusfinālu cīnīsies pēdējās cerības braucienā.

Stūriška pirmajā ceturtdaļfināla braucienā finišēja septītā, apsteidzot japānieti Sai Hatakejamu, kura piedzīvoja kritienu starta taisnē. Otrajā braucienā Stūriška sākumā izcīnīja sesto vietu, ko nosargāja līdz finišam, bet trešajā braucienā sākumā izvirzījās piektajā vietā, finišējot sestajai.

Ar 19 punktiem Stūriška ieņēma 18.vietu un ceturtdien startēs pēdējās cerības braucienā.

Pirmās trīs vietas ar uzvarām visos braucienos ieņēma attiecīgi austrāliete Saja Sakakibara, britu sportiste Betanija Šrīvere un ASV braucēja Alisa Vilobija.

Pusfināliem kvalificējās 12 labākie braucēji, bet 13.-20.vietas ieguvēji cīnīsies par vēl četrām vietām pēdējās cerības braucienā.

Jau ziņots, ka vīriešu sacensībās Kristens Krīgers otrajā ceturtdaļfinālā piedzīvoja kritienu un sacensības turpināt nevarēja, ieņemot 24.vietu. Viņš tika nogādāts slimnīcā izmeklēšanai.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.

Parīzes spēlēs Latviju pārstāv 29 sportisti 14 sporta veidos: 3x3 basketbolā, BMX superkrosā un frīstailā, daiļlēkšanā, jāšanas sportā, kalnu riteņbraukšanā, ložu šaušanā, modernajā pieccīņā, peldēšanā, pludmales volejbolā, svarcelšanā, šosejas riteņbraukšanā, tenisā un vieglatlētikā.