Veidojot 2021.gada budžetu, tika noteiktas sekojošas prioritātes:
- Bezdeficīta budžets;
- Izdevumu sadaļa atbilstoši Sporta likuma 11.panta 2.daļas 1.-5.punktam;
- Olimpisko komandu “Tokija 2020”, “Pekina 2022” un Jaunatnes komandas “Vuokatti 2021” kandidātu – sportistu atbalsts;
- “Vienas pieturas aģentūras” principa ieviešana.
LOK 2021.gada budžeta ieņēmumu sadaļu veido Starptautiskās Olimpiskās komitejas finansējums, Valsts budžeta līdzekļi un citi ieņēmumi.
“LOK Izpildkomitejā akceptētais organizācijas budžets ir bez deficīta. Tas ietver jaunu pieeju budžeta izdevumu sadaļas veidošanā, realizējot “Vienas pieturas aģentūras” principu ieviešanu LOK darbā (1 federācija = 1 līgums)”, atzīst LOK prezidents Žoržs Tikmers. “LOK budžeta izdevumu sadaļa veidota atbilstoši Sporta likuma 11.panta 2.daļas 1.-5.punktam, nosakot Olimpiskās izglītības programmu, Olimpiskās kustības jaunatnes programmu, Olimpiskās kustības reģionālās attīstības programmu, Sporta veidu attīstības programmu, Valsts labāko sportistu atbalstu, kā arī organizācijas pamatdarbības nodrošināšanu. 76% no visiem izdevumiem tiks novirzīti LOV sportistu un individuālo Olimpisko sporta veidu federāciju/savienību atbalstam.”
Minētās programmas tiek īstenotas ciešā sadarbībā ar 38 Olimpisko sporta veidu federācijām. Līdzekļi, galvenokārt, ir paredzēti sportistu treniņu darba apstākļu nodrošināšanai, sacensību inventāra iegādei un izgatavošanai, kā arī medicīniskajam nodrošinājumam. Daļa no federācijām piešķirtajiem līdzekļiem ir paredzēta Latvijas Olimpiskās vienības komandas sastāvos iekļauto treneru un sportistu mācību un treniņu darba nodrošināšanai.
Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta Institucionālie partneri: LR Izglītības un zinātnes ministrija, AS “Latvijas Valsts meži” un SOK Olimpiskā solidaritāte; Zelta partneri: AS “LNK Industries” un mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia”; Informatīvie partneri: AS “Radio SWH” un SIA “Izdevniecība Rīgas Viļņi”.